Kamil Kocik

Mediacje

Mediacje

Windykacja często oscyluje na granicy dobrych relacji z naszym klientem. Profesjonalnie rzecz ujmując, chodzi zawsze o zachowanie twarzy przez obydwie strony. Ważne jest zarówno odzyskanie należności, jak i utrzymanie dobrych stosunków z naszymi klientami.

W przypadku windykacji pomogę odzyskać niespłacone należności, podejmę się rozmów, aby jak najszybciej odzyskać Wasze pieniądze, podpowiem rozwiązania, które pozwolą zwiększyć skuteczność kontroli nad zagrożeniami finansowymi powstającymi w wyniku niewypłacalności.

Mediacja biznesowa to odpowiedni kierunek również dla firm, które popadły w kłopoty finansowe. Nierzadko problemy z firmami windykacyjnymi, rosnąca liczba wierzycieli nie pozwalają „odetchnąć” biznesowi. Proponuję rozwiązania, które mają na celu ustabilizowanie sytuacji.

Najważniejszy jest skuteczny modus operandi. Plan, który pozwoli na zażegnanie nawet beznadziejnej sytuacji.

Podejmuję się również mediacji biznesowych, rodzinnych, o charakterze konfliktu interesów. Nadmienię, iż głównym celem jest odbudowanie odpowiednich relacji, które pozostawiają zwaśnione strony w konflikcie.

Dane kontaktowe

Telefon: 739 653 624

Email: kontakt@mediacje-negocjacje.com

Kontakt

Zapraszam na spotkanie przy kawie. Wierzę, że networking to jedna z najistotniejszych części dobrze prowadzonego biznesu. Zacznijmy od tego.